SINGLE-PHP

29 niedziela zwykła – 20 października 2024 r.

Komunikaty duszpasterskie  – 29 Niedziela Zwykła – 20 października 2024 r.

1. Ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na misje.
  2. We wtorek, 22 października, Kościół w liturgii wspomina Świętego Jana Pawła II. Jest to rocznica inauguracji jego pontyfikatu, podczas której padły słowa zachęty do odwagi i otwarcia drzwi Chrystusowi.
  3. Spotkanie formacyjne z rodzicami i dziećmi klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 października, po Mszy św. o godz. 12.00.
  4. Spotkanie z młodzieżą klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w niedzielę, 27 października, po Mszy św. o godz. 18.00 do salek parafialnych.
  5. Koła Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Brójce wychodzą z inicjatywą pomocy dla Powodzian. Pragną wspomóc w tej strasznej tragedii Powodzian z terenu Gminy Lewin Brzeski. Dlatego też w niedzielę, 27 października organizują w naszej parafii kiermasz ciast. Domowe, przepyszne ciasto będzie można nabyć po każdej Mszy św. Dołóżmy naszą cegiełkę i wspomóżmy Powodzian.
  6. Miesiąc październik to czas modlitwy różańcowej w naszych wspólnotach. Nabożeństwo Różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30.
  7. W kancelarii parafialnej oraz zakrystii, przyjmujemy na wypominki roczne oraz jednorazowe. Kartki na zapisanie wypominek do pobrania na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. Dziękujemy za zgodę na przycięcie gałęzi przy wjeździe na teren cmentarza p. Wójtowi Radosławowi Agaciak, p. Urszuli Brdoń, Przewodniczącej Rady Gminy oraz za profesjonalne wykonanie prac Druhom OSP z Bronisina.
  9. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty w kwocie 600 zł mieszkańcom z ul. Paprociowej, ul. Brójeckiej, ul. Wiskickiej, ul. Esperanto, ul. Alabastrowej oraz dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W przyszłą sobotę, na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców z ul. Bronisin, ul. Konspiracji, Bronisin Dworski, ul. Pogodna, ul. Wiśniowa.
  11. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone najnowsze numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
  12. Intencje mszalne.
  13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
19 października, 2024 by